Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
5°C | 14°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
5°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

EP v kajakaškem maratonu


ŠPORT

| |
10.04.2015      12:15
A A

EP v kajakaškem maratonu


Le še 81 dni nas loči od začetka evropskega prvenstva v kajakaškem maratonu na mirnih vodah.


Foto: Kajak kanu klub Bohinj
Foto: Kajak kanu klub Bohinj
Deli:

Trenutno je na Evropsko prvenstvo prijavljenih pet držav, med amaterji pa že kar enajst. Med drugimi imamo prijavljenega tudi avstralskega tekmovalca. S članki bi vas radi obveščali o pripravah na prvenstvo, saj si želimo, da boste domačini obveščeni in navdušeni pričakali za naš kraj izredno pomemben dogodek.

 

V prihodnjih dneh bomo razposlali po Bohinju pošto s plakati in letaki, poleg tega pa tudi oglasno pasico oz. »banner« za internetne strani in e-pošto. Veselilo bi nas, če bi te promocijske elektronske elemente čim bolj uporabljali in da bi ves čas do prvenstva plakati viseli v gostilnah, trgovinah, turističnih objektih.

 

Ekipa organizatorjev se vsak dan poveča za kakega člana in če bi radi bili del mozaika, ki bo uspešno predstavil Bohinj v svetu, še ni prepozno, da si vzamete dan dopusta ali pa vsaj popoldne in se nam pridružite. Vsem bomo zelo hvaležni, kot smo hvaležni lastnikom zemljišč, ki so z nami sklenili dogovore in nam dovolijo uporabo za potrebe organizacije.

 

Če bi kdo rad postal naš sponzor, imamo na voljo tudi različne zanimive sponzorske pakete.

 

Več o prvenstvu si lahko preberete na internetni strani, vabimo vas tudi k spremljanju naše facebook strani, naš kontakt za vse zadeve pa je euro2015@bohinj.si.

 

 

Jure Sodja, gen. sekretar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2017
Danes ni dogodkov.
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
28.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici

Bodite prvi pri oddaji mnenja.