Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
3°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
2°C | 19°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

6. Memorial Joža Korošca


ŠPORT

| |
03.12.2013      00:06
A A

6. Memorial Joža Korošca


V soboto, 30. novembra, je v večnamenski dvorani Danica Nogometni klub Bohinj organiziral že 6. memorial v spomin na našega dolgoletnega igralca, trenerja in velikega prijatelja nogometa Joža Korošca.


Foto: NK Bohinj
Foto: NK Bohinj
Deli:

Na turnirju je sodelovalo osem ekip otrok, starih do 13 let, ki so se pomerili med seboj v napetih dvobojih. Skupno je tako svoje znanje predstavilo okoli sto otrok in gledalci smo imeli kaj videti. Udeležba ekip je bila resnično pestra iz vseh krajev Slovenije, od Goriških Brd, Vrhnike, Kranja, Lukovice itd.

 

Gledalci so tako lahko uživali v napetih bojih, ki so bili resnično zanimivi do zadnjih sekund. Najlepše pa je bilo videti, kako skupina otrok deluje homogeno, se skupaj veseli uspehov, skupaj preboleva poraze, na koncu pa so vsi zadovoljni ob zanimivem druženju, ne glede na končni uspeh. Tako se sklepajo mnoga prijateljstva in poznanstva, kar daje čar ekipnim športom, kot je nogomet. Poleg tega pa prikažejo še zelo zavidljivo raven znanja nogometa, ki nam daje upanje na bodoče uspehe slovenskega nogometa, ob katerih se vsi skupaj veselimo. Potrditev našemu klubu pa daje dejstvo, da se klubi iz širne Slovenije radi vračajo v Bohinj, kjer s,e kot pravijo, dobro počutijo in uživajo.

 

Kot vsako leto smo med dobrimi na koncu dobili tudi najboljše. Tokratni zmagovalci memoriala so drugič zapored postali igralci iz Goriških Brd, ki so v finalu šele po streljanju sedemmetrovk ugnali ekipo MNC Dren-Vrhnika. V boju za tretje mesto pa so igralci z Jesenic prav tako tesno premagali domače igralce iz Bohinja, ki so znova dokazali, da v našem klubu z mladimi delamo dobro in se lahko mirno kosamo z mnogo večjimi nogometnimi sredinami po Sloveniji. Pokale in bogate nagrade naših sponzorjev je na koncu podelil župan Občine Bohinj Franc Kramar, za kar se mu najlepše zahvaljujemo.

 

Hvala tudi vsem sponzorjem turnirja ter staršem, ki so pomagali pri njegovi izvedbi. Se vidimo prihodnje leto!

 

 

Andrej Kovačič, NK Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.10.2017
Danes ni dogodkov.
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
21.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.