Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 26°C
torek, 26.06.2017
17°C | 29°C
sreda, 27.06.2017
15°C | 30°C
četrtek, 28.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Novo na točki VEM


OBVESTILA

| |
03.12.2014      23:16
A A

Novo na točki VEM


Na Upravni enoti Radovljica že šesto leto deluje točka VEM – Vse na enem mestu, ki tako bodočim kot že registriranim podjetnikom omogoča hitrejše urejanje postopkov


Deli:

Gre za postopke, kot so: registracije s.p. in enostavnih d.o.o., prijavo sprememb v poslovnem registru, izbris podjetnika iz poslovnega registra, prijavo davčnih podatkov, oddajo zahtevka za izdajo identifikacijske številke za DDV, prijave v obvezna socialna zavarovanja, pridobitev obrtnega dovoljenja, prijavo prostega delovnega mesta, pooblaščanje oseb za delo s sistemom e-VEM, priglasitev osebnega dopolnilnega dela in informacije v zvezi s pogoji za izvajanje dejavnosti sobodajalca.

 

Na UE Radovljica smo ponosni, da se med UE v Sloveniji po obisku VEM točke uvrščamo med bolj obiskane, zato želimo v skladu z našo vizijo strankam nuditi čim več informacij na enem mestu in se jim v okviru svojih zmožnosti čim bolj prilagoditi. V sklopu dejavnosti, ki jih na UE Radovljica izvajamo z namenom olajšanja izvedbe postopkov na točki VEM, smo za vse bodoče in že registrirane podjetnike uvedli svetovalne ure, ki bodo potekale ob torkih med 8. in 12. uro na točki VEM – soba 1, v pritličju stavbe UE Radovljica.

 

Namen svetovalnih ur na točki VEM je bodočim pa tudi že registriranim podjetnikom ponuditi možnost podrobnejšega svetovanja v povezavi s prej omenjenimi postopki, ki jih na točki VEM lahko opravijo.

Zaradi lažjega izvajanje svetovanja Vas prosimo, da se pred obiskom naročite po tel. št. 04 5371 626 oz. 04 5371 609, in sicer v ponedeljek, torek in četrtek med 7. in 15. uro, v sredo med 7. in 17. uro in v petek med 7. in 13. uro ali po elektronski pošti ue.radovljica@gov.si.

 

 

mag. Maja Antonič, načelnica UE Radovljica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.