Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
4°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
1°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Materinski dan v Stari Fužini


KULTURA

| |
07.04.2015      15:56
A A

Materinski dan v Stari FužiniRavnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Ravnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Deli:
KS Stara Fužina - Studor je v petek, 20. marca, v kulturnem domu v Stari Fužini pod naslovom »K' s'm še mihna bwa« organizirala prireditev za materinski dan. V kulturnem programu so nastopali učenci glasbene šole Avsenik in glasbenih delavnic Bisernica, ki jih vodi Jernej Smolej, najmlajši folklorni plesalci »Žgančki« iz KUD Triglav Srednja vas, ki jih vodita Mirjam Markič in Manca Erlah, učiteljski ženski pevski zbor KUD Mavrica z Jesenic pod vodstvom Petra Novaka. Tokrat so se z glasbenim nastopom predstavili tudi učitelji glasbene šole Avsenik: ravnatelj glasbene šole Avsenik Mitja Mastnak, učitelj kitare pri glasbeni šoli Avsenik Jernej Smolej, Roberta Zupana pa je zamenjal njegov sin Jernej Zupan. Prireditev je vodil Samo Gardener, navzoče pa je pozdravil župan Občine Bohinj Franc Kramar in zbranim predstavnicam nežnejšega spola čestital ob materinskem prazniku. Kot vedno so domačinke tudi tokrat pripravile pogostitev. Ni manjkalo peciva in ostalih prigrizkov. Po kulturnem programu sta sledila zabava in ples z ansamblom Namig – potem pa »ko de bi lahké peretnice imele, bile bi brez trupla okrog se vrtele, ne vidi se, kdaj de pod noga udar', plesale so, ko bi jih nosil vihar.«

Ob tej priložnosti bi se rad v imenu Jane Pekovec zahvalil organizatorjem, nastopajočim in vsem, ki ste na lanskem Božičnem koncertu darovali za nujno operacijo Štefana Pekovca. Z vašo pomočjo je bilo na Božičnem koncertu v Stari Fužini zbranih 1.100 evrov prostovoljnih prispevkov.

 

 

Samo Gardener za KS Stara Fužina - Studor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
21.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.