Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo večinoma sončno, predvsem popoldne bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
17°C | 33°C
sobota, 24.06.2017
18°C | 31°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 31°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 9h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
17°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Materinski dan v Stari Fužini


KULTURA

| |
07.04.2015      15:56
A A

Materinski dan v Stari FužiniRavnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Ravnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Deli:
KS Stara Fužina - Studor je v petek, 20. marca, v kulturnem domu v Stari Fužini pod naslovom »K' s'm še mihna bwa« organizirala prireditev za materinski dan. V kulturnem programu so nastopali učenci glasbene šole Avsenik in glasbenih delavnic Bisernica, ki jih vodi Jernej Smolej, najmlajši folklorni plesalci »Žgančki« iz KUD Triglav Srednja vas, ki jih vodita Mirjam Markič in Manca Erlah, učiteljski ženski pevski zbor KUD Mavrica z Jesenic pod vodstvom Petra Novaka. Tokrat so se z glasbenim nastopom predstavili tudi učitelji glasbene šole Avsenik: ravnatelj glasbene šole Avsenik Mitja Mastnak, učitelj kitare pri glasbeni šoli Avsenik Jernej Smolej, Roberta Zupana pa je zamenjal njegov sin Jernej Zupan. Prireditev je vodil Samo Gardener, navzoče pa je pozdravil župan Občine Bohinj Franc Kramar in zbranim predstavnicam nežnejšega spola čestital ob materinskem prazniku. Kot vedno so domačinke tudi tokrat pripravile pogostitev. Ni manjkalo peciva in ostalih prigrizkov. Po kulturnem programu sta sledila zabava in ples z ansamblom Namig – potem pa »ko de bi lahké peretnice imele, bile bi brez trupla okrog se vrtele, ne vidi se, kdaj de pod noga udar', plesale so, ko bi jih nosil vihar.«

Ob tej priložnosti bi se rad v imenu Jane Pekovec zahvalil organizatorjem, nastopajočim in vsem, ki ste na lanskem Božičnem koncertu darovali za nujno operacijo Štefana Pekovca. Z vašo pomočjo je bilo na Božičnem koncertu v Stari Fužini zbranih 1.100 evrov prostovoljnih prispevkov.

 

 

Samo Gardener za KS Stara Fužina - Studor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.