Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
32°C
15°C
NED.
34°C
15°C
3605

Življenje in delo zvezdnikov literature

V sklopu Ljudske univerze Radovljica in Medgeneracijskega centra Bled bodo udeleženci vsako soboto, kar pol leta, obravnavali življenje in delo svetovnih zvezdnikov poezije in proze ter njihove trnove poti do uspeha. Pravijo, da mora biti življenje vseh pisateljev in pesnikov prežeto z žalostjo, lakoto ali dramo. Delavnice bodo potekale pod vodstvom Nine Kosmač. Udeleženci bodo skupaj potrdili ali pa ovrgli to tezo. Obravnavali bodo tuje, slovenske avtorje in pa tudi avtorje brez nagrad, ki so napisali vele uspešnico.


Vsako soboto bo enourno predavanje o življenju in delu velikih literatov svetovne literature. Pričetek predavanj bo v soboto, 5. junija, ob 19. uri na zoomu.

https://us02web.zoom.us/j/82218077016

Meeting ID: 822 1807 7016

Vprašanja in morebitne prijave na: hana.premrl@guest.arnes.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi