Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
1°C
JUTRI
4°C
3°C
5367

Webinar o pridobitvi znaka EU Marjetica

Bled je že tri leta nosilec zlatega certifikata Zelene sheme slovenskega turizma. Poleg izpolnjevanja vseh zahtev, ki jih sistem predvideva, pomembno vlogo igrajo tudi ponudniki turističnih nastanitev.

Na webinarju Evropske komisije z naslovom »The EU Ecolabel for Tourist Accommodations -  Engaging together in a sustainable recovery« bodo predstavljeni pogoji za pridobitev okoljskega znaka EU Marjetica, potekal pa bo v četrtek, 21. januarja, od 10.00 do 12.30 ure.   Več informacij in prijavnico najdete na Webinar on EU Ecolabel for Tourist Accommodations 21 Jan 2021_Agenda and Registration link.pdf (europa.eu)

Znak  za  okolje  EU  za  turistične  nastanitve,  v Evropi poznan kot EU Marjetica, je od leta 2003 uradni  znak  Evropske  unije  za  okolju  prijazne turistične nastanitvene zmogljivosti. Podjetja, ki pridobijo znak, s tem uradno veljajo kot preverjeno okolju prijazna. Za EU Marjetico lahko zaprosijo  vse  vrste  nastanitvenih  zmogljivosti, vključno s hoteli, penzioni, planinskimi kočami, zasebnimi sobodajalci, turističnimi kmetijami in kampi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi