Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
15°C
4°C
SRE.
16°C
2°C
3646

Vrtiljak poklicev na srednjih šolah tokrat v virtualni podobi

Vrtiljak poklicev je vsakoletna prireditev na Gorenjskem, ki jo skupaj prirejamo vse gorenjske srednje šole. Učencem osmega in devetega razreda, ki jih je po navadi okrog 1.200 iz 22 različnih osnovnih šol, predstavljamo poklice, za katere izobražujemo.


Zaradi epidemioloških razmer je Vrtiljak poklicev letošnje šolsko leto organizirala vsaka srednja šola sama v virtualni obliki. S predstavitvijo želimo srednje šole osnovnošolcem olajšati eno najzahtevnejših odločitev v življenju, zato smo profesorji skupaj z dijaki organizirali dneve odprtih vrat kar na daljavo preko videopovezav, saj želimo, da so vse pridobljene informacije v pomoč, kje in kako nadaljevati šolanje. Med videopredstavitvami smo poskrbeli za dobro počutje in odlično informiranje predvsem o poklicih prihodnosti.


Se vidimo 12. in 13. februarja 2021 na informativnih dnevih od blizu ali daleč!

 

Ana Hlebanja

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi