Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
0°C
JUTRI
17°C
3°C

Veseli pust v Zasipu

Ko sem poslušala otroke, da letos ne bodo maškare in se nikomur ne bodo mogli pokazati, sem začela razmišljati, da jim moramo to omogočiti, kar je v teh časih še bolj pomembno. Na sprehod po vasi smo povabili družine. Preko fb-profila našega društva KUD Kamot smo jim teden dni prej postavili plesni pustni izziv. Vsak, ki ga je opravil, ali se je po vasi sprehodil v pustni maski, je v zameno dobil slasten krof.


Ob tem se zahvaljujemo Krajevni skupnosti Zasip, ki je financirala krofe. Spekla nam jih je Nina iz Sladke ustvarjalnice Lučka iz Gorij.


V teh časih se nam zdi, da se moramo podpirati lokalno. Za naše otroke pa je domače najbolj zdravo. V društvu se veselimo novih izzivov, ki nam jih trenutni čas postavlja. In mi se ne damo. Prihaja pomlad in Začarani gozd na Homu se prebuja. Veselimo se novih snidenj!
Meta Vodnjov za KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi