Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
29°C
15°C
SOB.
28°C
13°C

Božičkova pustolovščina na Homu

V letošnjem decembru je v našem društvu KUD Kamot izzivov kar nekaj ... Otroci so najštevilčnejši člani in trenutno ne obiskujejo šole, vrtcev in ostalih ljubiteljskih dejavnosti.

Čas za vse teče drugače, zato veliko razmišljamo o tem, kako jim pričarati čarobni december. Veseli smo, da nam je uspelo poiskati rešitev in pričarati Miklavžev večer skoraj tak kot prejšnja leta.


Vsako leto smo v Kulturnem domu Zasip ali na Homu pripravili predstavo in Božiček je najmlajšim razdelil darila. Kako pa je bilo letos? Idej je bilo veliko, a speljati jih je bilo težko, vendar smo staknili glave in se domislili Božičkove pustolovščine, ki je bila družinsko obarvana.


Vsaka družina se je ob predhodni prijavi podala na Hom in odkrila, kaj je zanje pripravil Božiček, seveda ob upoštevanju vseh pravil za varnost in zdravje. Tako smo leto zaključili igrivo in pustolovsko.


Meta Vodnjov, KUD Kamot Zasip


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi