Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. V hribovitem svetu zahodne Slovenije ni izključena kakšna manjša ploha ali nevihta. Najvišje temperature bodo od 26 do 32 °C.
12°C | 28°C
sobota, 18.08.2018
14°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 20.08.2018
14°C | 31°C
torek, 21.08.2018
15°C | 31°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V novo sezono z dodatnimi informatorji


TURIZEM

| |
08.03.2018      1:49
A A

V novo sezono z dodatnimi informatorjiDeli:

Zadnjih nekaj poletij na Bledu je pokazalo, da vsi, ki na Bled pridejo po lepoto, mir in sprostitev, teh obljubljenih vrednot zaradi hude gneče in nepoznavanja navad ter predpisov, ki veljajo, v celoti ne morejo užiti, domačinom pa včasih tudi poide potrpljenje in siceršnje gostoljubje, ki gre kraju, kot je Bled.

Letošnje poletje bo zato drugačno! Poleg številnih ukrepov, ki jih bodo na Bledu še pred začetkom sezone izvedli Občina Bled, Turizem Bled, Zavod za kulturo Bled, Medobčinsko redarstvo in inšpektorat ter javno podjetje Infrastruktura Bled, tudi v Turističnem društvu Bled pripravljamo projekt, ki je v nekaterih tujih središčih poznan po sloganu: ''Ask me, I'm local.'' Osnovna ideja projekta ''Vprašaj me, tu sem doma'' je, da ljudje iz domačega okolja z nasveti in primernim usmerjanjem pomagajo obiskovalcem in gostom pri zagatah, v katerih se znajdejo, od tega, kje se lahko parkira, kje se lahko posedi, kjer so javna kopališča, stranišča, restavracije in podobno.

K sodelovanju vabimo prostovoljce, ki pa jim bo pripadlo manjše nadomestilo in ustrezna oprema. Delo bo potekalo v juliju in avgustu, pred začetkom pa bomo z izbranimi kandidati opravili kratko usposabljanje. Pogoj je znanje angleškega jezika, znanje več drugih tujih jezikov pa je samo dobrodošlo!

Vabimo vas, da se nam najkasneje do 10. aprila oglasite na Turistično društvo Bled
Cesta svobode 10, 4260 Bled,  elektronski naslov info@td-bled.si ali telefon 04 5741 122.

Turistično društvo Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo