Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-5°C
JUTRI
3°C
0°C
Oceni objavo

Spremenjen režim šolskih prevozov na Kolodvorski cesti v naslednjem tednu

Obveščamo vas, da se zaradi preplastitve Kolodvorske ceste in s tem povezanimi zaporami z današnjim dnem spreminja režim šolskih prevozov na tem območju. Šolskemu avtobusu v času del ne bo omogočen dostop do avtobusnega postajališča na križišču Kolodvorske ceste in Za žago ter do Železniške postaje Bled - Jezero. Otroke, ki običajno na avtobus vstopajo na omenjenih postajah, naprošamo, da v naslednjem tednu (od 10. do vključno 14. oktobra 2022) na šolski avtobus vstopajo na avtobusnih postajališčih Rečica oz. izjemoma tudi na Rečica - Lip Bled.
Jutranji šolski avtobus bo na avtobusnem postajališču Rečica - Lip Bled ustavljal ob 7:04 in 7:43, na avtobusnem postajališču Rečica pa ob 7:06 in ob 7:45. Postanki na ostalih avtobusnih postajališčih se ne spreminjajo.

Tudi ure odhoda popoldanskih šolskih avtobusov izpred šole se ne spreminjajo. Šolski avtobus bo otroke iz Rečice odložil na avtobusnih postajališčih Rečica in Rečica - Lip Bled.

Prosimo za razumevanje.

Oglejte si tudi