Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-7°C
JUTRI
2°C
-2°C
1957

Sprejem za blejske olimpijce

Sprejem za blejske olimpijce

Tekaško smučarski klub Bled, Občina Bled in Turizem Bled so sinoči pripravili sprejem za blejske olimpijce, medse pa so povabili tudi olimpijce iz Gorij ter nosilca srebrne medalje Jakova Faka, ki pa je že bil na pripravah na Pokljuki, tako da sprejema žal ni mogel udeležiti.

Občina Bled je športnikom podarila simbolične plakete in darila, ki jih bodo spominjala na Bled, sami pa so opisali letošnje olimpijske igre in svoje sodelovanje na igrah. Sprejema se je udeležil tudi predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije Bogdan Gabrovec, ki se je še enkrat zahvalil športnikom za ves trud in jim čestital za uspehe, omenil pa je tudi spodbudno okolje, ki ga za razvoj športa nudijo klubi in blejska športna infrastruktura.

Uvrstitve blejskih športnikov:

6. mesto:
Alenka Čebašek in Anamarija Lampič, smučarski teki, ekipni šprint  

 8. mesto:
Anamarija Lampič, Katja Višnar, Alenka Čebašek, Vesna Fabjan, smučarski teki, štafeta

9. mesto:
Hokejska reprezentanca Slovenije ( Blaž Gregorc)

12. mesto:
Alenka Čebašek, smučarski teki, 10 km prosto
 
14. mesto:
Urška Poje, Anja Eržen, Klemen Bauer, Jakov Fak, biatlon, mešana štafeta 

16. mesto:
Katja Višnar, smučarski teki, šprint

30. mesto:
Alenka Čebašek, smučarski teki, šprint

35. mesto:
Anja Eržen, biatlon, posamična tekma
 

46. mesto: 
Anja Eržen, biatlon, šprint

 
51. mesto:
Anja Eržen, biatlon, zasledovalna tekma

52. mesto:
Nika Razinger, smučarski teki, šprint

69. mesto:
Nika Razinger, smučarski teki, 10 km prosto

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!