Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
19°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 31°C
torek, 27.06.2017
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
15°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zasipške igre 2013


ŠPORT

| |
14.09.2013      14:35
A A

Zasipške igre 2013Deli:
Zasip - Prgarji smo zopet dokazali, da smo po srcu športniki! Po že tradicionalni zimski olimpijadi smo letos izpeljali še poletno različico, ki smo jo poimenovali Zasipške igre. V nedeljo, 1. septembra, so se na nogometnem igrišču na Homu nad Zasipom odvijale prve take igre. Hkrati je bil to prvi večji dogodek, organiziran s strani Turističnega društva Zasip. Kljub temu, da nam je vreme nekoliko ponagajalo, smo igre uspešno izpeljali. Preko dneva se je zvrstilo več športnih disciplin, v katerih so se pomerili predvsem domačini. Začeli smo ob 10. uri, in sicer z odbojko, kjer se je pomerilo 8 trojk. Sledilo je balinčkanje oz. prstomet, v katerem se je pomerilo kar 16 parov. Pri strelih na gol se je med seboj pomerilo 16 moških predstavnikov in 6 predstavnic ženskega spola, seveda v ločenem tekmovanju. Temu je sledila še vleka vrvi, kjer se je pomerilo 8 ekip s po tremi tekmovalci. Prvi trije uvrščeni iz vsake discipline so prejeli unikatne lesene medalje z vtisnjenim logotipom Turističnega društva Zasip, hruško tepko. Vzdušje je bilo športno in zabavno, da se je dobro jedlo in pilo pa je poskrbelo Športno društvo Zasip. Seveda brez nesebične pomoči mnogih Zasipljanov ne bi šlo. Zato se v imenu Turističnega društva Zasip zahvaljujeva vsem, ki ste pomagali pri izvedbi Zasipških iger. Hvala Občini Bled za financiranje dogodka. Hvala tudi vsem tekmovalcem in navijačem, da ste v športnem duhu tekmovali in navijali za vaše favorite. Prepričani smo, da bodo ob tako močni podpori Zasipške igre postale tradicionalne.

Mateja Vilman in Anja Šmit, TD Zasip
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo