Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 24°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

GROZD povezuje in krepi gorenjska društva in ......


NOVICE

| |
12.12.2013      9:08
A A

GROZD povezuje in krepi gorenjska društva in ostale nevladne organizacije tudi v letu 2014Deli:

Regionalno stičišče nevladnih organizacij Gorenjske GROZD je namenjeno spodbujanju razvoja in delovanja društev, zasebnih zavodov ter ustanov na področju Gorenjske. Naše storitve so za gorenjske nevladne organizacije brezplačne, saj smo sredstva za delovanje pridobili preko Evropskega socialnega sklada.

S projektom GROZD  povezujemo gorenjske nevladne organizacije, jim omogočamo izmenjavo znanj ter uresničitev skupnih projektov. Želimo povečati stopnjo usposobljenosti prostovoljcev in zaposlenih. Projekt GROZD predstavlja gorenjskim nevladnim organizacijam priložnost, da vprašanja in probleme, ki jih prinaša vodenje in delo v društvih, zavodih ali ustanovah, rešujejo ob pomoči strokovnih svetovalcev. Na GROZDu nudimo svetovanja in izobraževanja s področij prava, računovodstva, pridobivanja sredstev, priprav projektnih predlogov in prijav na razpise, ustanavljanja ali reorganizacije društva, zavoda ali ustanove, izdelave in administriranja spletnih strani, organizacije dogodkov, pomagamo pa tudi pri promociji vaših organizacij večjih dogodkov.

Trudimo se prispevati k uspešnemu reševanju problemov, s katerimi se srečujejo delujoči v nevladnih organizacijah. Program delavnic, ki ga izvajamo na stičišču GROZD, predstavlja možnost, da pridobite ter krepite veščine in znanja za uspešnejše delo v nevladnih organizacijah. V januarju tako organiziramo dve brezplačni delavnici na temo priprave zaključnega računa za društva. Prva bo 14. januarja ob 16.30 v Čopovi hiši v Žirovnici, druga pa 21. januarja v Škofji Loki.

S svetovanji, mreženjem in povezovanjem društev znotraj in zunaj regije krepimo sposobnost NVO-jev in njihovih članov, da se skupaj spoprimemo z razvojnimi izzivi ter vzpostavimo prepoznaven glas nevladnih organizacij v regiji.  Aktivni smo na področju zagovorništva na Gorenjskem in si prizadevamo za vzpostavitev kvalitetnega sodelovanja med nevladnimi organizacijami, javnim sektorjem, gospodarstvom ter mediji.

Skupaj z društvi, zavodi in ustanovami skušamo ustvarjati pozitivne učinke na področjih zaposlovanja, odločanja, sprejemanja strategij in umeščanja projektov in dejavnosti v širši gorenjski prostor.

Našim aktivnostim lahko sledite na www.grozd.eu. Vabljeni k sodelovanju še naprej.

V novem letu vam želimo čim več uresničenih idej, mnogo veselja in uspehov ob izvajanju društvenih aktivnosti!

Ekipa GROZDa – Anka, Mojca, Saša in Nina

(anka@grozd.eu, mojca@grozd.eu, sasa@grozd.eu)

Tel: 059 02 75 13
Gsm: 040 380 134

GROZD, Zavod O, zavod škofjeloške mladine
Partizanska cesta 1, 4220 Škofja Loka

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo