Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-7°C
JUTRI
3°C
-2°C
Deli
6814

Posadke '' za navijat'' na svetovnem veteranskem prvenstvu

Bled - V sredo, 6. septembra bosta v enojcih  nastopila Rebeka Babič in Vito Galičič, v četvercu pa Ivan Žvegelj, Miha Šlibar, Tone Vahtar in Franc Nečimer.

V četrtek, 7. septembra v četvercu nastopijo Denis Žvegelj, Milan Janša, Sadik Mujkič in Jani Klemenčič ter Miha Golja, Zdenko Portič, Damjan Golja in Ivo Mezeg. Prav tako v četrtek bo nastopil dvojec Urban Ulčar in Vito Galičič.

V petek, 8. septembra, bosta v dvojnem dvojcu nastopila Urban Ulčar in Vito Galičič, sledil pa bo nastop osmerca v postavi Milan Janša, Denis Žvegelj, Jani Klemenčič, Sadik Mujkić, Miha Pirih, Luka Špik, Milan Mandič, Tomaž Pirih in krmar Maksim Žvegelj. Nastop osmerca bomo videli v petek še enkrat, in sicer v posadki Zdenko Portič, Dušan Bremec, Ivo Mezeg, Damjan Golja, Miha Šlibar, Ivo Žvegelj, Franc Nečimer, Tone Vahtar in krmar A. Rejc.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!