Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
28°C
16°C
JUTRI
30°C
14°C
Deli
2821

Obisk barona Brammetza na Bledu

Bled - 27. novembra je v Grand hotelu Toplice Mednarodni inštitut za bližnjevzhodne in balkanske študije (IFIMES) podelil visoka priznanja »Svetovna osebnost desetletja s področja pravosodja« glavnemu tožilcu Mednarodnega kazenskega sodišča za nekdanjo Jugoslavijo (ICTY) baronu Sergeu Brammertzu, tožilstvo ICTY pa je prejelo visoko priznanje za izjemen prispevek k resnici, pravičnosti in spravi. Visoko priznanje „Najboljši vodja tožilstva na Balkanu“ je bilo podeljeno vodji Specialnega javnega tožilstva Republike Makedonije Katici Janevi, visoko priznanje „Najboljše tožilstvo na Balkanu“ pa Specialnemu tožilstvu (SJO) Republike Makedonije. Priznanja je izročil podpredsednik Svetovalnega odbora Mednarodnega inštituta IFIMES, prof. dr. Ernest Petrič, častni občan Bleda.

Baron Brammetz je nekaj dni ostal na oddihu v hotelu Golf na Bledu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi