Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NORDIX TALEŽLAUF ZOPET NAVDUŠIL


ŠPORT

| |
14.08.2015      00:02
A A

NORDIX TALEŽLAUF ZOPET NAVDUŠILDeli:

Ribno  - Nedeljsko dopoldne je kljub visokim temperaturam na obronke Jelovice privabilo kar 74 tekačev, ki so sodelovali na že četrtem NORDIX TALEŽLAUF-u. 62 tekačev in 12 tekačic se je iz Ribnega podalo na 8,5 km dolgo pot proti Taležu, ki leži na 726 metrih nadmorske višine, še pred ciljem pa je sodelujoče čakal vzpon na Tolsti Vrh z 871 metri nadmorske višine.

 

Čeprav večji del proge poteka po gozdu, je vročina na tekačih pustila svoj pečat, a ob prečkanju ciljne črte zadovoljstva niso skrivali. Vsi so bili zelo zadovoljni, najbolj pa seveda najhitrejši. V absolutni moški konkurenci je lovoriko za zmago na NORDIX TALEŽLAUF-u osvojil Tomaž Dolar (1984) PGD Smokuč, njegov čas pa 41:11. Na stopničkah sta mu družbo delala Simon Strnad (1967) ŠD Nanos Podnanos in Miroslav Nikolić (1983) Intersport. Med dekleti je bila s časom 53:07 najboljša Tina Klinar (1994) pred Lidijo Pajk (1975) AK Radovljica in Urško Robnik (1974) IPA.

Najhitrejšim, pa tudi vsem ostalim, čestitke za uspešno opravljeno nalogo, vsi so ob prihodu v cilj dobili tudi nagrado – blejsko kremno rezino. 

 

Prireditve, ki na tek privabi vsako leto več tekačev in tekačic, pa ne bi bilo brez sponzorjev ter donatorjev, ki verjamejo v delo in vizijo organizatorjev, zato se vsem, ki so kakorkoli sodelovali, tudi zahvaljujemo.

 

Glavni sponzor: Nordix

Sponzorji in donatorji: Občina Bled, KS Ribno, Piknik Ribno, Farmasi, Avtomehanika Valant, Kia Ambrožič, Servis Špan, Avto Šivic, Fructal, Red Bull, Piknik Grilc, Lovska koča Talež, Conditus, Funrafting, Bistro7, Pgd Ribno, Vitezi dobrega teka, GRS Radivljica, Barcaffe.

Pohvale in zahvale tudi organizatorjem za ves trud, ki so ga vložil v organizacijo tekmovanja, pa tudi vsem prostovoljcem in prostovoljkam, brez katerih NORDIX TALEŽLAUF-a ne bi bilo.

 

HVALA!


Se vidimo prihodnje leto, ko bo 7. avgusta že peti Taležlauf.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo