Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
14°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
17°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 24°C
ponedeljek, 03.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V Ribnem se bo dogajalo!


ŠPORT

| |
09.08.2015      00:02
1
A A

V Ribnem se bo dogajalo!


Športno društvo Ribno tudi to leto v avgustu prireja Tradicionalni turnir v malem nogometu in Taležlauf 2015.


Lanskoletni pokali za taležlauf
Lanskoletni pokali za taležlauf
Deli:

Avgust je mesec, ko športni zanesenjaki v okolici Bleda že nestrpno pričakujejo turnir v malem nogometu in gorski tek imenovan Taležlauf, ki ju vsako leto prireja Športno društvo Ribno.

 

Že peto leto zapored bo Športno društvo Ribno izvedlo gorski tek imenovan Nordix Taležlauf 2015. Tek se bo zgodil, kot je že v navadi zadnjo nedeljo pred Marijinim vnebovzetjem, torej 9.8.2015 s pričetkom ob 10:00 uri. Seveda, pa se bo možno na tek prijaviti tudi na dan teka oz. najkasneje 15 minut pred samim štartom. Štart teka bo pred savskim mostom v Ribnem, cilj pa pri Lovski koči na Taležu. Glede na to, da iz leta v leto napredujemo in je vse več zanimanja za imenovani gorski tek, tudi to leto pričakujemo, da bomo presegli lanskoletno število prijavljenih tekačev. Poleg tekačev pa so seveda vabljeni tudi spremljevalci, navijači in drugi. Ker se obeta lepo vreme, bo razgled z Lovske koče na Taležu še toliko lepši.

 

Na dan Marijinega vnebovzetja, torej v soboto, 15.8.2015, pa se bo na igrišču pod Ribensko goro odvil tradicionalni turnir v malem nogometu. Nogometne ekipe, ki bi želele sodelovati na turnirju, se nanj lahko prijavijo do četrtka, 13. avgusta, do 20. ure, ko bo »Pod streho« ob samem igrišču, potekalo tudi žrebanje skupin. Organizatorji dogodka prijave sprejemajo na telefonski številki 041 318 496 (Blaž), kjer lahko izveste tudi več informacij o samem tekmovanju, ali na elektronski naslov sd.ribno@gmail.com. Najboljše ekipe prejmejo pokal in denarno nagrado, kot vsako leto, pa bo tudi letos poskrbljeno za hrano, pijačo ter celodnevno zabavo.

 

Ribenski turnir v malem nogometu sicer poteka že 17. leto zapored in spada med najbolj tradicionalne dogodke v Ribnem.  Vsako leto se ga udeležijo ekipe tako iz bližnje okolice kot tudi prijateljske ekipe iz drugih koncev Slovenije, turnir in dogajanje vzporedno z njim pa si ogleda tudi veliko obiskovalcev, ki si želijo le prijetnega druženja in zabave.

 

 

Oba projekta sofinancira Občina Bled.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Aljoša Ažman
Aljoša Ažman Se strinjam0 Se ne strinjam0
V soboto, 15.8.2015, pa se bo na igrišču pod Ribensko goro odvil tradicionalni turnir v malem nogometu.

12.08.2015 ob 8:31:21 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
StranBodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo