Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
-1°C
JUTRI
9°C
5°C
Oceni objavo

Spletna aplikacija vozni redi - testna verzija

Navdušeni smo, da vam lahko pokažemo korak naprej pri digitalizaciji destinacij v skupnosti Julijske Alpe. Prvi v Sloveniji uvajamo inovativno rešitev celostne digitalizacije voznih redov, s katero želimo poenostaviti uporabo javnega potniškega prometa in izboljšati uporabniško izkušnjo. Projekt bo potekal v dveh fazah.

V trenutni testni fazi aplikacija vključuje vse dodatne organizirane prevoze, ki jih destinacije v skupnosti Julijske Alpe zagotavljamo v času poletne sezone, ne pa tudi še javnih linij potniškega prometa Slovenije. Polno delovanje sistema z integracijo tudi rednih linij javnega prevoza je predvidena v začetku prihodnjega leta.

Vabimo vas, da preizkusite testno verzijo spletne aplikacije, do katere lahko dostopate preko povezave: https://testmobility.julian-alps.com/

Veseli bomo vaših mnenj. 

Operacija je sofinancirana iz sredstev podnebnega sklada Republike Slovenije.

Oglejte si tudi