Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
15°C
JUTRI
26°C
16°C
Oceni objavo

UTRINKI S PODRUŽNICE BOHINJSKA BELA

Na Podružnici Bohinjska Bela se vedno kaj dogaja. Naši petošolci so bili med tistimi srečneži, ki so si lahko v četrtek, 21. marca, ogledali smučarske polete v Planici. S seboj so vzeli navijaške rekvizite in se dobre volje podali v sončno Planico. Bili so navdušeni nad poleti, glasno navijali in se dobro imeli. Videli so naše orle in dolge polete. Vsekakor nepozabna izkušnja. V tem pomladnem času smo poskrbeli za naše okolje. Imeli smo papirno in čistilno akcijo. Vsem, ki so nam pomagali pri zbiranju odpadnega papirja, se iskreno zahvaljujemo. Učenci smo skupaj z učiteljicami zavihali rokave in očistili okolico šole. Tako bodo naši pogledi skozi šolska okna še prijetnejši. Na Bohinjski Beli smo  obkroženi s prelepo naravo. Prav je, da tudi mi poskrbimo, da jo bomo lahko še dolgo občudovali. V Domu krajanov je v mesecu aprilu na ogled razstava ustvarjalnih izdelkov naše petošolke Katje Pangerc. Vabimo vas, da si razstavo ogledate in se prepričate, kako ustvarjalna je. Katji čestitamo za njeno prvo razstavo in ji želimo, da jih bo v prihodnje še veliko. Vidite, tudi v tem pomladnem času nam ni dolgčas. Veselimo se že, kaj veselega naš še čaka do konca šolskega leta.


Urša Beber, Podružnica Bohinjska Bela

Oglejte si tudi