Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
30°C
15°C
SRE.
34°C
17°C
Deli
5767

Sestanek sobodajalcev zaradi registra nastanitvenih obratov

Spoštovani!

 

Zaradi velikega števila vprašanj in težav pri vpisu v Register nastanitvenih obratov in pri poročanju AJPES-u organiziramo

 

SESTANEK SEKCIJE SOBODAJALCEV,

 

ki bo

 

v četrtek, 22. 2, 2018 ob 17.00 uri v hotelu Astoria, Prešernova cesta 44, Bled.

 

Vodja izpostave AJPES Kranj Zdenka Kajdiž bo ponovno podrobno predstavila postopka registracije in poročanja in bo prav tako na voljo za vsa vaša vprašanja.

 

V drugem delu bodo na kratko podane informacije v zvezi s predlogom spremembe višine turistične takse in predlogom spremembe pravilnika o kategorizaciji, predstavljen pa bo tudi program dela Turizma Bled in predlog Strategije turistične destinacije Bled 2017 - 2025

 

Na sestanku bodo sodelovali: Zdenka Kajdiž, vodja izpostave AJPES Kranj, Tomaž Rogelj, direktor Turizma Bled, Jana Špec, predsednica TD Bled, Urška Vidmar, Občina Bled, Maja Zupanc, MIR občin Bled, Bohinj, Železniki.

 

Vabljeni!

 

Turistično društvo Bled


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi