Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
22°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
8141

Rolka na Bledu

Rolka in njena zvesta ekipa to soboto, 6. julija, že osmo leto na Jezerski promenadi organizirata športni dogodek, poln adrenalina. Dogajanje se bo začelo ob 10. uri.
Obiskovalci bodo lahko v tekmovalnem delu navijali za svojo ekipo ali preprosto spodbujali vse, ki jih bodo očarali s svojimi rolka vrlinami v hitrostni dirki, skoku čez palico z rolko, kjer se bodo naši junaki borili še za naslov Guinessovega svetovnega prvaka ali med izvajanjem trikov na rampi sredi Blejskega jezera. Z najboljšimi inštruktorji Flow Ramps se bodo otroci lahko učili rolkanja ali kotalkanja. Za še boljše Rolka vzdušje bodo poskrbeli dji in moderator dogodka, legenda rolkarske kulture, Dalaj Eegol. Po tekmovanju sledi tombola z bogatimi nagradami v družbi simpatičnega novinarja Tonija Cahunka. Na koncertu bodo nastopili zvesti prijatelji dogodka, Koala Voice. Nekje vmes bodo nastopile tudi kotalkarke in zagotovo se bo zgodilo še kaj. Za točno časovnico spremljajte naš Facebook, za prijavo na tekmovanje pa obiščite našo spletno stran: http://www.rolka.si/.

Tina Vatić

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi