Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
7°C
JUTRI
20°C
6°C
4789

Revija Weekend Premium nominirala Slovenijo za najbolj zeleno državo na svetu

Italijanska revija Weekend Premium je Slovenijo umestila med nominirance za naziv najbolj zelene države sveta 2020 po izboru uredništva in strokovnih sodelavcev. V ožji izbor so se poleg Slovenije uvrstile še Kostarika, Nemčija, Islandija, Norveška in Švica. Na naslvnici članka je slika Bleda.

 

»Cena, ki jo plačujemo za napredek, je visoka: planet je resno ogrožen.«, tako uvodni del objave o nominirancih za najbolj zeleno državo na svetu začenja revija Weekend Premium, ki je že od nekdaj pozorna do narave in naravnih lepot in zato želi nagraditi državo, ki posveča veliko pozornosti usmerjenosti v trajnostni razvoj.

Odločilno besedo pri izboru najbolj zelene države 2020 bodo imeli bralci in uporabniki socialnih omrežij, zato jih poziva, da do 30. oktobra oddajo svoj glas za eno izmed šestih kandidatk.  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi