Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
15°C
3°C
JUTRI
17°C
5°C
3843

Razveselili smo se prvošolcev

Veseli smo, da smo novo šolsko leto pričeli v šolskih klopeh. Učilnice so zopet polne otroškega veselja.  Prvi šolski dan so komaj čakali otroci, ki so prvič prestopili prag šole, saj le enkrat postaneš prvošolec. Učenci in učiteljice smo se potrudili, da smo jim pripravili prijeten sprejem z upoštevanjem vseh ukrepov, ki jih priporoča zdravstvena stroka. Dan smo začeli slavnostno. Učenci so zapeli slovensko himno. Otroke in starše sta nagovorili vodja podružnice ga. Nataša Klinar in pomočnica ravnateljice ga. Helena Vojvoda. S prijaznimi besedami sta jih pospremili na novo pot. Prvošolci so spoznali maskoto prvega razreda, to je Zmajko Bebjezobski, ki jih bo v prvem razredu zabaval s svojimi vragolijami. Na Podružnici Bohinjska Bela bomo skozi celo šolsko ustvarjali spodbudne razmere za učenje in skrbeli za dobre medsebojne odnose. 

 

Urša Beber, Podružnica Bohinjska Bela

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi