Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
Deli
2676

PUSTI STRAH, SLEDI SRCU

Ooooo super predavanje smo imeli v soboto. Gostili smo dva super mlada popotnika, Agni in Gregorja, ki sta bila 12 mesecev brez doma, hodila 3.600 km po Franciji in Španiji in bila 4 mesece brez denarja.

Pot sta začela s 1.000€, za prenočišče denarja nista uporabljala. Spala sta pri ljudeh doma, v 96 domovih, ali pa kar zunaj na prostem, brez šotora. Da sta preživela, sta večino hrane pridobila iz odvržene zelenjave in sadja iz tržnic, ter kruha iz pekarn. Soočila sta se s svojimi najhujšimi strahovi, med drugim kako bosta preživela, če ostaneta brez denarja. Skozi pot sta odkrila svoje življenjsko poslanstvo. Ljudem pomagata, da sledijo svojemu srcu in ob tem premagajo svoje lastne strahove, dvome in nezaupanje vase. Med drugimi smo spoznali tudi kako uporabljati vizualizacijo za doseganje ciljev brez napora, kako živeti s tokom tudi v najtežjih okoliščinah ter kako gledati na svet in tako vedno ohraniti svojo moč.
Mogoče, pravita, da bosta v Blejskem mladinskem centru imela tudi delavnice.....Komaj čakamo!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij