Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Priprave na še bogatejši december


NOVICE

| |
09.09.2015      00:05
A A

Priprave na še bogatejši decemberDeli:
Bled - Turizem Bled v sodelovanju z Občino Bled in mnogimi drugimi lokalnimi deležniki pripravlja nov koncept praznovanja v času adventa, božiča in novega leta, in sicer od 4. decembra pa vse do 17.januarja.

Skupaj želijo realizirati idejo delno zaprte in novoletno okrašene promenade v tem času od postajališča za kočije do hotela Park, ki bo ponujala primerno praznično ponudbo v enotnih prodajnih hiškah. V tem času želijo s programom na odru, začenši z Miklavževim vikendom, vsak petek, soboto in nedeljo ponuditi tako domačinom kot turistom dodaten razlog za druženje s pogledom na Blejski grad in otoček sredi jezera.

 

K sodelovanju vabijo različna društva in vse ostale, ki lahko s svojim programom poskrbijo za dogajanje na odru v enem izmed terminov ter s tem tudi za predstavitev in promocijo svoje dejavnosti.  Lahko je to nastop pevskega zbora, posameznikov, glasbene ali folklorne skupine, predstava za otroke, plesni program in podobno. Prijave zbira podžupan Občine Bled, Toni Mežan.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo