Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Osvežilo se bo.
19°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 14h
Popoldne bodo še možne močnejše nevihte z nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Predavanje in izlet


KULTURA

| |
03.10.2012      9:09
A A

Predavanje in izletDeli:

Bled, 3. oktober - Zavod za kulturo Bled in Muzejsko društvo Bled organizirata predavanje o rodoslovju v sliki in besedi, ki bo jutri, v četrtek v Viteški dvorani na Blejskem gradu ob 19.30 uri. Peter Hawlina bo obiskovalce preko rodoslovja popeljal k izvoru rodbine. Spregovoril bo o tem, kako preteklost preko imen, preko priimkov, preko družin, na Bledu, na Gorenjskem, v Sloveniji in v svetu govori o prihodnosti. 

 

Muzejsko društvo Bled pa organizira tudi enodnevno popotovanje: GRADEŽ - OGLEJ – ČEDAD  v soboto, 13.10 ob 7. uri s parkirišča za hotelom Krim. Pri ogledu zgodovinskih znamenitosti bo izletnike spremljal Dr. Peter Štih, izjemen poznavalec srednjeveške zgodovine alpsko-jadranskega prostora.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo