Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
16°C
6°C
SOB.
18°C
4°C

Podaljšanje poletne kartice Julijske Alpe: Bled

Letošnje leto je posebno leto, saj je struktura gostov na Bledu zaradi koronakrize popolnoma spremenjena. Gostje na Bled prihajajo v veliki večini individualno, želijo spoznati in doživeti več kot prejšnja leta, Bled so za svojo počitniško destinacijo ponovno odkrili tudi Slovenci.

Na Turizmu Bled so se zato skupaj s ponudniki storitev, nastanitev in gostinskih uslug odločili, da letošnjo poletno kratico gostja Julijske Alpe: Bled, podaljšajo kar do 15. decembra, ko jo bo zamenjala zimska. 

Letošnja kartica je v celoti digitalna, če je bila lanska predvsem kartica mobilnosti, je letos to kartica dodatnih ugodnosti za vse, ki na Bledu nočijo vsaj dvakrat. Kartica je za goste brezplačna, po prvotnih načrtih bi morala veljati do 15.9., veljavnost pa so ji torej podaljšali do 15.12. 2020.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi