Logo MojaObčina.si
DANES
2°C
-2°C
JUTRI
2°C
0°C
Oceni objavo

Plaz pod Stražo, v občini Bled številne intervencije

Pod Stražo se je sprožil plaz.

Že zjutraj se je sestal štab civilne zaščite občine Bled, ponoči in zjutraj je bilo v občini Bled več kot dvajset intervencij.

Vse intervencijske službe so v pripravljenosti. Zaradi poplav je zaprtih nekaj cest, zato naj se občani ne odpravljajo od doma, če to ni nujno, hkrati pa naj spremljajo aktualno stanje na cestah na spletni strani promet.si.  

Občina Bled občanke in občane prosi, naj zavarujejo sebe in svoje imetje, posebej pa bodite pozorni na starejše ljudi in otroke.

PGD Zasip obvešča krajane in krajanke Zasipa, da zaradi izrednih razmer in preobremenjenosti intervencijske številke 112 lahko za pomoč gasilcev zaprosite tudi na telefonski številki 040 201 915, oglasil se vam bo poveljnik Luka Cerkovnik.

Oglejte si tudi