Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
7°C
JUTRI
20°C
6°C
5522

Naj instagram objave - Bled na prvem mestu

V mesecu juliju je STO na Instagram profilu Feel Slovenia objavili 68 objav, skupno število prikazov (t.i. impressions) vseh objav pa je znašalo kar 4.070.854. S konsistentnimi objavami STO zasledje cilj predstavitve celotne Slovenije, krepitve dvosmerne komunikacije s sledilci ter inspiracije uporabnikov za obisk Slovenije, prav tako  pa vzpodbuja tudi uporabo in deljenje osebnih izkušenj obiskovalcev z uporabo oznak #ifeelsLOVEnia in #mojaslovenija.

Najuspešnejših 9 Instagram objav glede na odzivnost uporabnikov:

  1. Bled
  2. Piran
  3. Velika korita Soče
  4. Vogel
  5. Martuljški slapovi
  6. Kočevje
  7. Planina pri Jezeru
  8. Logarska dolina
  9. Kropa

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi