Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
18°C
9°C
JUTRI
20°C
10°C
1848

Na Ribenski cesti in v naselju Pot na lisice 21.4. dopoldne ne bo vode

Komunalno podjetje Infrastruktura Bled d. o. o. obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja POT NA LISICE, da bo v SREDO, 21. 4. 2021, od 8. do 10. ure prekinjena oskrba s pitno vodo, zaradi vzdrževalnih del na javnem vodovodnem omrežju.

Komunalno podjetje Infrastruktura Bled d. o. o. obvešča uporabnike pitne vode na območju RIBENSKE CESTE, da bo v SREDO, 21. 4. 2021, od 8. do 12. ure prekinjena oskrba s pitno vodo, zaradi nujnih vzdrževalnih del na javnem vodovodnem omrežju.

 

Priporočamo vam, da po končanju del, pred prvo uporabo vode, pustite, da voda na vseh izlivkah teče vsaj nekaj minut, da se iz hišnega vodovodnega omrežja odstranijo morebitne nečistoče. Pred izpiranjem naj se z vodovodnih pip in prh odstranijo vse mrežice, po izpiranju in pred ponovno montažo pa naj se najprej očistijo.

 

Hvala za razumevanje.

 

Infrastruktura Bled d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi