Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
22°C
9°C
JUTRI
17°C
9°C
Deli
8141

Na Bledu začeli z montažo lučk

Praznično razsvetljavo, ki bo prinesla svetlobo na zimski Bled, bodo na Bledu slovesno prižgali v petek, 30. novembra ob 17. uri. Osrednje dogajanje v letošnjem prazničnem decembru bo na Jezerski promenadi, v Zdraviliškem parku bodo jaslice, Legenda o potopljenem zvonu pa bo na božično popoldne v Grajskem kopališču.

Zimska pravljica ob jezeru bo odprta od ponedeljka do četrtka od 15. do 19. ure in od petka do nedelje ter ob praznikih od 11. do 21. ure. Letošnji pravljični izgled bodo popestrila živa drevesa, ki bodo povezovala posamezne točke praznične Jezerske promenade, po praznikih pa bodo drevesa posadili na različne točke Bleda oziroma jih bodo podarili občankam in občanom. Gre za še en majhen korak v smeri zelenih prizadevanj razvoja Bleda in povezovanja domačinov s turizmom.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi