Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
22°C
8°C
JUTRI
21°C
10°C
6419

Valentinov koncert Big Banda

Bled - Društvo BIG BAND Bled je združenje glasbenih entuziastov iz Bleda, bližnje in daljne okolice. Smo klasična zasedba 17 članov, željnih »big bandovskega« skupinskega glasbenega ustvarjanja. Društvo še nima svoje zgodovine, jo pa imajo posamezniki, ki so ali pa še vedno sodelujejo v različnih vrhunskih glasbenih sestavih slovenske glasbene scene, kot so Big Band RTV Slovenije, Stari Mački, Dixieland Band Kranj, Bled Jazz Selection,….

 

Na začetku poti nam je s souporabo prostorov velikodušno priskočila na pomoč Godba Gorje, za izvedbo Valentinovega koncerta pa Zavod za kulturo Bled.

 

Program bo sestavljen iz nekaj jazzovskih standardov, zimzelenih skladb in ščepca mojstrovin Burta Bacharacha v izvedbi izredne pevke Ive Stanič.

Poskrbljeno pa bo tudi za presenečenje.

 

Pridružite se nam, ne bo vam žal.                                     

 

Marjan Pogačar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi