Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
13°C
4°C
JUTRI
13°C
1°C
Deli
5020

KS Zasip praznuje

rajevna skupnst Zasip je 5. avgusta praznovala svoj krajevni praznik v spomin na prvo diverzantsko akcijo na tem delu Gorenjske med 2. svetovno vojno. Mladi zasipški aktivisti so razstrelili elektrarno v Piškovci.

S praznovanjem so začeli že julija, ko so bile na Homu Zasipške igre, praznovala so društva, gasilci so imeli vajo, svet KS pa slavnostno sejo. Čaka jih še pohod v Zgornjo Krmo, ki bo 15. avgusta ob 7. uri, organizira pa ga agrarna skupnost, 17. avgusta pa bo na Homu ponovitev predstave Pokljuški zdravnik v izvedbi KUD Kamot Zasip.
Zadnji dogodek letošnjega praznovanja bo stand up večer z Markom Džamastagičem z gosti, zgodil se bo v soboto, 18. avgusta ob 20. uri v Domu krajanov Zasip.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi