Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
3°C
-5°C
JUTRI
0°C
-3°C

Zahvala ob koncu epidemije

Danes dopolnde so se pred blejskim zdravstvenim domom zbrali predstavniki vseh nujnih in reševalnih služb, ki so tako ali drugače sodelovali pri obvladovanju epidemije. Svoje sodelavce in sodelavke ter pripadnike ostalih sil zaščite in reševanja je najprej nagovoril direktor Zdravstvenega doma Bled, mag. Leopold Zonik. Iskreno se jim je zahvalil za ves trud in požrtvovalnost, saj je bila pred zdravstvenim domom tudi vstopna točka za covid-19. Zbrane sta pozdravila in nagovorila tudi oba župana, blejski Janez Fajfar in gorjanski Peter Torkar. Vsi trije so poudarili, da je največji uspeh ta, da smo na tem koncu Gorenjske epidemijo obvladali zelo dobro, saj je bilo okužb le za vzorec, prav tako pa se ni okužil noben zdravstveni delavec. 

 

Oba župana sta se še enkrat zahvalila tako zdravstvenim delavcem, Zdravstvenemu domu Bled, ekipam civilne zaščite, policiji, gasilcem, humanitarnim organizacijam in vsem prostovoljcem, ki so se v času, ko je bilo to najbolj potrebno, izkazali. Duh skupnosti in skupnega dobrega je prevladal, kar pomeni, da smo kot družba uspeli. 

Romana Purkart

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi