Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
17°C
10°C
ČE.
18°C
2°C

Množično cepljenje proti koronavirusu

V četrtek, 6. maja, bo v Festivalni dvorani Bled ves dan potekalo množično cepljenje občank in občanov občin Bled in Gorje. Cepljenje organizira Zdravstveni dom Bled v sodelovanju z Občino Bled, Civilno zaščito Bled in Zavodom za kulturo Bled. Cepljenja se bodo lahko udeležili občani in občanke občin Bled in Gorje, ki jih bodo prej o tem obvestili, torej poklicali iz Zdravstvenega doma Bled in jim tudi določili uro cepljenja. Občani in občanke naj se ure držijo!


Glavni vhod v Festivalno dvorano Bled bo zaprt, vhod bo pri stranskih vratih na vzhodni strani, izhod pa pri stranskih vratih na zahodni strani dvorane. Pri administraciji in usmerjanju bodo pomagale prostovoljke Rdečega križa Bled.

Za potrebe cepljenja bo brezplačno na voljo parkirišče pri Ledeni dvorani Bled.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi