Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
31°C
13°C
JUTRI
25°C
15°C

Gimnazijka Mina Košar o učenju na daljavo

Učenje na daljavo je zelo drugačno od tistega, kar smo bili vajeni. Zdi se mi, da nam vzame veliko več časa kot učenje v šoli ob razlagi profesorjev. Večina profesorjev nam pošilja navodila za delo, delovne liste, zapiske in povzetke, nekateri pa nam predpišejo obseg snovi, ki ga moramo predelati. Največ seveda uporabljamo računalnik, saj le tam lahko dostopamo do vseh potrebnih informacij. Z določenimi profesorji smo imeli tudi videokonference, kar se mi je zdelo precej učinkovito. Meni se pouk na daljavo ne zdi nič slabega, verjamem pa, da se ne bi vsi strinjali z mano. Zelo pomemben dejavnik je mirno in zdravo okolje, v katerem si, ko imaš pouk. Tega pa žal niso deležni vsi. 

 

Ker v takem izrednem stanju nimamo izbire, poskušam čim bolj pozitivno gledati na celotno situacijo. Saj veste, kako pravijo: “Vsaka stvar je za nekaj dobra.”

 

Mina Košar, dijakinja 3. letnika ekonomske gimnazije na EGSŠ Radovljica

 

Ana Hlebanja, mentorica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi