Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
12°C
6°C
JUTRI
15°C
8°C

Začaran gozd na Homu med poletnimi počitnicami

 

Škratja pustolovščina je v času karantene ponudila zasipškim družinam pravljičen potep po Homu. V izvedbi KUD Kamot je doživela svoj krst in otvorila nekaj, kar je ustvarjalkama Meti Vodnjov in Luciji Vidic dalo navdih za nekaj začaranega. 

 

Začaran gozd, ki živi na Homu že nekaj časa v kratkih igranih predstavah, se bo v poletnem času zableščal v prenovljeni podobi. Za vse družine z mlajšimi otroki se pripravlja nekaj začaranega. V sodelovanu z lastniki zemljišč, Agrarno skupnostjo in Turističnim društvom Zasip smo prečesali Hom in ugotovili, da se ga da začarati v pravljično pot. Pot bo vijugala po homskemu hribu in nudila prav posebno dogodivščino. Narava, pravljice in vaša domišljija so pravi recept, da si polepšate sončne dni in uživate v pravljicah. 

 

Kdaj vas povabimo v začaran, boste slišali in videli kmalu. Mi se že veselimo novih dogodivščin. Spremljajte našo fb-stran KUD Kamot Zasip.

 

KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi