Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
6°C
JUTRI
18°C
8°C
Deli

Koronavirus: Previdno pri zapiranju dejavnosti in odpuščanju delavcev

Vlada RS je danes na novinarski konferenci predstavila ukrepe, ki se nanašajo predvsem na blaženje krize, ki nastaja v gospodarstvu. Ukrepi gredo v smeri zamrznitve trenutnega stanja in k težnji začetka normalnega funkcioniranja tudi po  tem, ko bo epidemija uspešno premagana. 

 

Glede na to, da so ukrepi šele v fazi usklajevanja končni rezultat še ni znan, zato je potrebno počakati vsaj do petka, ko bo Vlada RS objavila osnutek, ki ga bo poslala v Državni zbor.

 

Občanom priporočamo, da ne hitijo z zapiranjem s.p.-jev, odpuščanjem delavcev, zapiranju dejavnosti in tako naprej in naj počakajo do konca tega tedna, ko bodo znani vsi ukrepi Vlade RS v smeri pomoči tako na področju gospodarstva, kmetijstva kot tudi na ostalih področjih.

 

Takoj, ko bodo ukrepi znani, bo tudi Občina Bled pristopila k aktivni pomoči na vseh področjih, za katere je pristojna.

Občina Bled že preučuje ukrepe, ki jih lahko izvede sama in bo svoje občane o tem tudi pravočasno obvestila.

Občina Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi