Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
7°C
-5°C
JUTRI
2°C
-1°C
3840

Delavnice za zdravje

ZDRAVSTVENO VZGOJNI CENTER BLED – BOHINJ v letošnjem letu organizira skupinske delavnice za zdravje in individualna srečanja. Enkratne delavnice so namenjene zdravemu življenju, spoznavanju telesne pripravljenosti, dejavnikom tveganja in tehnikam sproščanja. Udeleženci bodo spoznali dejavnike tveganja za kronične bolezni, biološke dejavnike tveganja in premagovanje stresa.

Poglobljene, daljše delavnice, so med drugim namenjene tudi individualnim nasvetom, med njimi so delavnice o opuščanju kajenja, zdravi hrani, zdravem hujšanju, gibanju, podpori pri spoprijemanju z depresijo in tesnobo. Vse informacije so na voljo v zdravstvenih domovih Bled in Bohinj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!