Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
30°C
14°C
PET.
28°C
16°C
Deli
3034

Delavnice in načrti Antimuzeja

Bled - V počitniškem tednu bodo posebne delavnice tudi v blejskem Antimuzeju. Gre za naravoslovni muzej Dežela fizike, kjer so predstavljeni izumi in fizikalna dejstva na zanimiv in poučen način. Delavnica, ki se bo začela danes ob 11h in je že zapolnjena, nosi naslov Znanost in tehnologija prihodnosti. Tudi sicer si muzej seveda prizadeva iti z roko v roki s časom, kar pomeni, da spremljajo nove znanstvene dosežke in izume. V teh dneh so dobili novega sodelavca, mladega magistrskega študenta fizike. V teku je tudi priprava novega projekta Odpirač razmišljanja, ki bo namenjen spodbujanju razmišljanja in radovednosti. Blejski Antimuzej – Dežela fizike je sicer odprt ob sobotah in nedeljah, ko se ob 12. uri začne voden ogled.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi