Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
15°C
8141

Blejsko poletje se je začelo

Sklop prireditev, ki so jih na Turizmu Bled in Zavodu za kulturo Bled poimenovali Blejsko poletje na Jezerski promenadi, se je začelo.

V petek, 22. julija, je na velikem odru nastopil Policijski orkester s solistko Aniko Horvat, v soboto zvečer je nastopil Slavko Ivančič s svojimi zimzelenimi popevkami, drevi (nedelja) pa čakamo na novo glasbeno poslastico, zasedbo Primož Grašič kvartet s solistko Nuško Drašček.

Včeraj (sobota) je na Blejskem jezeru zažarelo 15.000 lučk, ki jih je tudi letos pripravil Andrej Vidic. Andrej Vidic letos praznuje 50 let odkar pripravlja lučke za »Blejsko noč«, letos so jajčne lupine prispevali iz podjetja Conditus, kjer nastajajo blejske kremšnite.

Dogajanje se bo na velikem odru nadaljevalo že v četrtek z nastopom Mance Špik. Podroben spored najdete na https://www.bled.si/sl/prireditve/

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi