Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
2°C
-4°C
TOR.
4°C
-2°C
Deli
5796

Blejski sir je na trgu!

Bled - KGZ Gozd Bled je skupaj s Turizmom Bled v soboto v Infocentru Triglavska roža Bled predstavila Blejski sir, prvi produkt, ki živi pod novo blagovno znamko Bled - Local selection - Bled - Lokalni izbor.
Mleko v siru prihaja s kmetij iz Gorij in Bleda, sir pa je na voljo v zadrugi in v Infocentru.
V zadrugi pravijo, da bo sir pred poletjem dobil zorjen okus, namenjen pa je vsem -  tako domačinom kot obiskovalcem oziroma turistom, na voljo pa je v navadni embalaži in v darilni.

Blejski sir sta z navdušenjem pozdravila tudi oba župana, blejski Janez Fajfar in gorjanski Peter Torkar. Avtor blagovne znamke dr. Andrej Pompe pa pravi, da so zdaj vrata na široko odprta vsem, ki vidijo svojo priložnost v znamki Bled -  Local selection.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!