Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
13°C
-5°C
SOB.
15°C
-7°C
Deli
4144

Blejska kartica mobilnosti - prijavite se do 15. junija!

Turizem Bled bo v letošnjem poletju poskusno uvedel kartico mobilnosti, partnersko shemo so oddajalcem turističnih sob predstavili 13. maja.

Turizem Bled letos na pobudo lokalne skupnosti, turističnega gospodarstva in skupnosti Julijskih Alp za goste Bleda uvaja kartico mobilnosti. Kartica je namenjena gostom, ki na destinaciji nočijo vsaj tri dni.

Kartico bodo gostje, ki bodo vsaj tri dni prespali pri partnerskem ponudniku Turizma Bled, prejeli brezplačno. Kartica bo letos poletna in bo veljala od 15. junija do 15. septembra in bo vključevala dve trasi poletnega turističnega avtobusa, vse štiri trase avtobusa hop on hop off, izposojo gorskih koles v informacijskem centru Triglavska roža ter enkratno vožnjo s sedežnico na Stražo. Oddajalci sob imajo do 15. junija čas, da s Turizmom Bled podpišejo pogodbo in vstopijo v partnersko shemo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi