Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne in zvečer bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

7. silvestrovanje za otroke na Bledu


NOVICE

| |
30.12.2012      9:00
A A

7. silvestrovanje za otroke na BleduDeli:

Bled - 31. decembra ob 15. uri bo v Trgovskem centru na Bledu ob že 7. silvestrovanje za otroke. Letos bodo glasbene izvajalke Manca Špik, animatorka in pevka za otroke Andreja Zupančič ter mlade pevke Glasbenega studia Osminka.  Za smeh bo poskrbel klovn Jaka, za poslikavo ''zmrznjenih noskov'' pa Alja Kump. Otroke bo še zadnjič letos obiskal Dedek Mraz, ki se bo od vsakega poslovil s skromnim darilom. Spremljale ga bodo mnoge maskote: Lenivec Sid iz Ledene dobe, kengurujček Vzajemko, zajček Sporty, medved Čalapinko, pujsek Papi …  Pismonoša Aljoša in Pika Nogavička bosta med otroke razdelila 1000 balonov. Zadnje sekunde starega leta bodo z najmlajšimi simbolično sredi popoldneva  odštevali  župan Občine Bled Janez Fajfar, podžupan ter vodja prireditve Toni Mežan ter predstavnik soorganizatorja, Športne agencije Sporty, Uroš Ambrožič. Vsi obiskovalci bodo lahko novemu letu nazdravili z otroškim šampanjcem, sodelovali pa bodo v žrebanju nagrad sponzorjev prireditve. Poskrbljeno bo tudi za ljubitelje tradicionalnih blejskih kremnih rezin... Program bo na nagajiv način vodil moderator mnogih največjih dogodkov za otroke v Slovenili Uroš Lavrič s svojim škratom. Lepo povabljeni. Vstopnine ni.

Več informacij na www.silvestrovanje-bled.si, tudi za tiste, ki bi kot prostovoljci s svojim delom ali kot sponzorji radi postali del tega čudovitega dogodka.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo