Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

pretežno oblačno
Do jutra bo dež v večjem delu Slovenije ponehal, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 16, ob morju okoli 18 stopinj C.
16°C | 23°C
sreda, 26.07.2017
12°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 25°C
petek, 28.07.2017
12°C | 29°C
sobota, 29.07.2017
16°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 18h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Hladna fronta bo v popoldanskih in večernih urah prešla Slovenijo.
16°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

24 ur za rešitev zahtevnega poslovnega ......


NOVICE

| |
18.09.2012      2:28
A A

24 ur za rešitev zahtevnega poslovnega problema


Sodelovale bodo ekipe iz 4 podjetij, in sicer: Elektro energija (Slovenija); IBM Hrvaška (hrvaška), Endava Moldova (Moldavija), Tarkett Serbia (Srbija), zmagovalec bo razglašen v sredo, 19. septembra ob 18.15 na IEDC - Poslovni šoli Bled


Deli:

Bled, 18. september 2012 - IEDC-Poslovna šola Bled organizira mednarodno tekmovanje v reševanju študij poslovnih primerov (t.i. IEDC Case Study Competition), katerega glavni cilj je poudariti, da je za poslovni uspeh ključno znanje. Tekmovanje bo potekalo v torek in sredo, 18. in 19. septembra, v prostorih IEDC na Bledu. Pomerile se bodo 4 zmagovalne ekipe s Hrvaške, Moldove, Slovenije in Srbije. Poslovni izziv bo vodil dr. Jim Ellert, direktor študijskih programov MBA na IEDC in zaslužni profesor IMD Lausanna.

IEDC alumni mrežapovezuje 4.265 diplomantov daljših izobraževalnih programov na IEDC-Poslovni šoli Bled iz 66 držav. Trenutno obsega 14 klubov v 14 državah, čez 3 tedne (2. oktobra) pa bo v južnoafriškem Cape Townu ustanovljen 15. klub. Med številnimi iniciativami alumni mreže je tudi prvo mednarodno tekmovanje v reševanju študij poslovnih primerov. Glavni cilji tekmovanja je promocija poslovnih znanj in povečanje konkurenčnosti posameznikov in podjetij. Konceptualno je tekmovanje zasnoval in že peto leto zapored uspešno organiziral IEDC Alumni klub Hrvaška, letos pa se je tekmovanje začelo postopoma širiti v druge države. V okviru mednarodnega tekmovanja 2012 so se že iztekla 4 lokalna tekmovanja, in sicer v Sloveniji, na Hrvaškem, v Srbiji in Moldovi. Zmagovalci posameznih tekmovanj (našteti spodaj), se bodo pomerili v finalnem delu, ki bo 18. in 19. septembra na Bledu. IEDC-Poslovna šola Bled bo zmagovalni ekipi podala glavno nagrado: dvodnevni seminar po meri za podjetje. Elektro energija (Slovenija), IBM Hrvaška (Hrvaška), ENDAVA Moldova (Moldova), TARKETT (Srbija).

Študijo primera bo izbral dr. Jim Ellert, direktor študijskih programov MBA na IEDC, ki napoveduje: "Udeleženci bodo reševali primer s področja splošnega managementa, ki bo temeljil na povezovanju različnih funkcij v podjetju. Štirje timi bodo po uvodni predstavitvi v torek prejeli študijo poslovnega primera in nalogo, da do srede zjutraj, torej v 24 urah, pripravijo rešitev. " Žirija, ki jo poleg dr. Jim Ellerta sestavljata še akademski direktor IEDC dr. Nenad Filipović in prof. Randy Kudar, ki predava na programih MBA na IEDC, bo najboljšo ekipo razglasila v sredo, 19. septembra, ob 18.15,  so sporočili iz IEDC - Poslovne šole Bled.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
25.07.2017
Danes ni dogodkov.
27.07.2017 | Umetnost
Stoletje sanj
27.07.2017 | Umetnost
Stoletje sanj
03.07.201 | Šport
JUTRANJA TELOVADBA 1000 GIBOV TUDI NA BLEDU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo