Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
1°C
-5°C
ČE.
4°C
-2°C

20. Veselo po domače s Folklornim društvom Bled


Kot vedno boste lahko uživali ob zvokih domače glasbe in plesu folklorne skupine.

Folklorno društvo Bled prireja že 20. Veselo po domače, ki bo 29. decembra ob 20. uri v Festivalni dvorani na Bledu. 
Tako kot vedno doslej ima prireditev tudi humanitarni značaj. Nanjo povabijo gojence Doma Matevža Langusa iz Radovljice in iz domov starostnikov iz Radovljice in Jesenic. Seveda pa prost vstop omogočijo tudi tistim, ki si vstopnic ne morejo privoščiti. 
Skratka, prireditev je umeščena v najlepši čas leta, med božičem in novim letom. Mnogim, tudi osamljenim in žalostnim, prikliče na lica vesel nasmeh in jih dobre volje popelje v novo leto.  
Vstopnice bodo na razpolago v Turističnem društvu Bled (045 741 122; Cesta svobode 10) ali pa si jih zagotovite preko članov Folklornega društva Bled. Za vse informacije lahko pokličete tudi na telefon 041 774 256.  

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!