Logo MojaObčina.si
JUTRI
1°C
-7°C
PON.
0°C
-8°C

16. gourmet večer v Grand Hotelu Toplice

Spletno mesto O vinu v sodelovanju s Sava Hoteli Bled pripravlja 16. gourmet večer, na katerem boste priča zanimivemu briško-prleškemu dvoboju. V Grand Hotelu Toplice bodo gostili dve največji slovenski kleti – Klet Brda in Puklavec Family Wines. Ob dvoboju glavnih enologov Darinka Ribolice (Klet Brda) in Iztoka Klenarja (Puklavec Family Wines) bosta zadnji letošnji Gourmet večer začinila direktorja obeh kleti – Silvan Peršolja in Gorazd Bedenčič. Za vrhunsko kulinariko bo poskrbel chef Simon Bertoncelj.

Pridružite se jim v restavraciji Grand Hotela Toplice v četrtek, 8. decembra, ob 19. uri.

Rezervacije: +386 41 856 632 ali na vanja.alic@finance.si. Cena menija skupaj z vini: 80 evrov. Število mest je omejeno.

Več o dogodku >

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi