Logo MojaObčina.si

Aktualno

0

Danes še odprte prijave za "Kongres športa" ta konec tedna

Slovenija je edina država na svetu, ki na majhnem geografskem prostoru v osrčju Evrope ponuja izkušnje z okusom Sredozemlja, Alp ali Panonske nižine. 

Zaradi svojih značilnosti ponuja odlične priložnosti za razvoj športnega turizma. Obdarjena je z naravo, ki omogočajo izvajanje različnih športno rekreativnih aktivnosti, in to skozi celo leto. Poleg naravnih danosti razpolaga z dobro mrežo športne infrastrukture. Slovenci se lahko pohvalimo z vrhunskim znanjem, ki je že vključeno v različne športne produkte. Uspehi naših športnikov odmevajo v mednarodnem okolju, kar dodatno pripomore k prepoznavnosti in promociji Slovenije.

O tem in še o čem, tudi aktualnem, bo govora na letošnjem 15. športnem kongresu za vse, ki bo v spletni obliki potekal 27. in 28. novembra. Vabljeni, da se prijavite in si pridobite dostop do dogodka in pripravljenih vsebin.

 

besedilo povzeto po: rekreacija.si

fotografija: Olimpijski komite Slovenije

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi