Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
36°C
20°C
TOR.
36°C
18°C
Deli
8026

Vipavska dolina na sejmu Freizeit v Celovcu

Med 6. in 8. aprilom 2018 se je v Celovcu odvijal sejem Freizeit, kjer se poleg turističnih destinacij predstavljajo tudi ponudniki z raznoliko ponudbo prostočasnih aktivnosti. Sejem nudi dobro priložnost za manjše ponudnike turističnih storitev, predvsem zaradi svoje bližine.

Vipavska dolina je svojo predstavitev v okviru slovenskega razstavnega prostora dobro izkoristila. Na našem razstavnem prostoru so se predstavili Posestvo Ferjančič, Vinska klet Vipava 1894, Vino Marc in Vina Povh. Obiskovalci sejma so bili nad našimi vini izjemno navdušeni, zanimali so se še za tradicionalno kulinariko, za pohodništvo in kolesarjenje, veliko pohval je dobila tudi nova zgibanka za motoriste. Avstrijska Koroška je zaradi bližine Vipavski dolini privlačno tržišče, kjer bomo s promocijo nadaljevali tudi v prihodnje.  

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi